Zamówienie produktów

Jak zamawiać nasze produkty?

Proszę pamiętać, że sprzedajemy tylko hurtownikom (dealerom). Dlatego konieczne jest, abyś zarejestrował się u nas.
Po rejestracji będą Państwo często otrzymywać nasz cennik i informacje.

Zamówienie jest następnie nieformalnie przez e-mail. Otrzymacie Państwo potwierdzenie i fakturę z VAT. Dla kupców (sprzedawców) z zagranicy podatek VAT może zostać pominięty, w zależności od pochodzenia i wymogów prawnych.

Cennik i lista produktów

Aktualny cennik otrzymacie Państwo cyklicznie drogą mailową. Może się zdarzyć, że cena ulegnie zmianie ze względu na kurs walut, co może mieć pozytywny wpływ na cenę hurtową. Również cena wpływa na transport, ubezpieczenie i produkcję. Jednak zawsze jesteśmy zainteresowani uczciwą i stabilną ceną do zaoferowania.

Minimalne zamówienie

Akceptujemy minimalne zamówienie 5000 sztuk (w sumie). Otrzymasz atrakcyjną cenę hurtową.

Prawo dystrybucyjne

KATTA Sleeves jest zarejestrowanym znakiem towarowym i posiada prawa dystrybucyjne na Europę (licencja dystrybucyjna). Niedopuszczalna jest sprzedaż akcesoriów pod inną nazwą. Osoby naruszające prawo będą ścigane.
Jako sprzedawca wolno odsprzedawać i dystrybuować towar osobom trzecim z uwzględnieniem warunków licencji.

Reklamacja

Zwrot jest wykluczony. W przypadku wystąpienia poważnych wad jakościowych wymienimy towar bez kosztów. Gwarancja nie może być przyjęta, ponieważ jest to towar zużywalny. Użyte materiały podlegają międzynarodowym wytycznym produkcyjnym i nie zawierają materiałów niebezpiecznych.

Rejestracja dealera

Podczas rejestracji niezbędne jest podanie numeru NIP oraz załączenie potwierdzenie prowadzenia działalności gospodarczej. Rozpatrujemy TYLKO zgłoszenia przedsiębiorców.

    Kontakt

    O nas

    Nasze produkty są produkowane wyłącznie w Japonii. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty wykonane są ze starannością i posiadają wysokie cechy jakościowe.

    Copyright © 2016 KATTA Sleeves – All Rights Reserved